İthal Mukavva

İthal ettiğimiz mukavva ürünleri ile müşterilerimize çok sayıda seçenek sunmaktayız. Farklı kullanım alanı ve renk seçeneklerini ile satın alabileceğiniz ürünlerimizin üretimi  (FSC) standartlarına uygun olarak geri dönüştürülebilir kağıt ve hammadde kullanarak gerçekleştirmektedir.

İthal Amerikan Bristol

Amerikan Bristol bir yüzeyi işlenmiş, parlak ve tam beyaz; diğer yüzeyi mat ve pürüzlü olan kaliteli bir kartondur. Genellikle kitap, defter, broşür kapaklarında Bristoller 180 ,200 ,210 ,225 ,230 ,250 ,270 ,275 ,300 ,325 ,350 ,400 ve 450 g/m2’lik gramajlarda üretilir. High Bulk seçeneği ile daha yüksek dolgulu modelleride mevcuttur.

Ofset Matbaa

Kalem Ofset Kağıtçılık, matbaa alanındaki tüm kurumsal çalışmalarınızda, hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Grafik tasarım, onay süreci ve baskı işlemlerinde hızlı planlama ile zamanında teslimat gerçekleştiren firmamız; katalog, broşür, el ilanı, afiş, antetli kağıt, bloknot, cepli dosya, etiket, broşür, katalog, dergi, insert, karton çanta, zarf, ajanda, takvim, taslama kutu, ondüle kutu, Bristol kutu gibi geniş bir ürün yelpazesinde, son teknoloji makine parkuru ile hizmet vermektedir.

Lojistik ve Depolama

Müşterilerimize, en iyi ürünü en iyi hizmet ile sunmanın temel unsurlarından biri de Lojistik ve Depolama sistemidir. 2.500 metrekarelik bir alanda oluşturduğumuz efektif bir tedarik ve depolama zinciri ile ürünlerimizin güvenli bir şekilde korunması ve müşterilerimize teslimi sağlanmaktadır.

Referanslarımız